O mnie

O mnie

Jestem dyplomowanym trenerem psów /kurs ukończyłam w 2024 roku w Grupie KMS K9/, behawiorystą i psychologiem zwierzęcym /kurs ukończyłam w 2022 roku w Szkole przyjaciół psów – Wesoła Łapka/. Działam na terenie (i w okolicach) Tarnowa i Dębicy.
W mojej pracy największy nacisk kładę na budowanie relacji i kształtowanie odpowiedniego dobrostanu psa. Pomagam właścicielom lepiej zrozumieć zachowania i emocje swojego czworonoga i przez to łatwiej dogadać się ze swoim psem. Tak naprawdę psy cały czas coś do nas „mówią” i wysyłają mnóstwo sygnałów tylko my nie zawsze je rozumiemy. I tak: merdanie ogonem nie zawsze oznacza radość, ziewanie nie koniecznie musi sygnalizować zmęczenie a „bow”, czyli tzw. ukłon często wcale nie jest zaproszeniem do zabawy. Tego między innymi dowiesz się na moich konsultacjach. Szacunek dla psiej natury, konsekwencja i komunikacja to zasady jakimi kieruję się w pracy z psem.

Prywatnie jestem przewodniczką owczarkowatego kundelka o imieniu Salma. To od niej zaczęła się cała moja prawdziwa poważna przygoda z psami. Adoptowałam ją z tarnowskiego Azylu dla psów i kotów jako psa bardzo mocno agresywnego. Za nami bardzo długa i wyboista droga pełna łez i chwil zwątpienia ale dziś to już zupełnie inny pies.
Współpracuję także ze schroniskiem Brzozowe Ranczo w Dębicy, w którym przygotowuję trudne psy do adopcji.
Pomagam rozwiązać każdy problem behawioralny jednak najbardziej fascynuje mnie praca z psami agresywnymi i to z nimi mam najwięcej do czynienia.

Moje Kursy/Kwalifikacje

– kurs Behawiorysta praktyk, zoopsycholog zwierzęcy /2021 – 2022 Wesoła Łapka – Szkoła przyjaciół psów/
– udział jako trener w dwóch tygodniowych kursach szkoleniowych Super Pies /22 – 29.8.2021, 12 – 18.06.2022 Wesoła Łapka – Szkoła przyjaciół psów /
– wykład Obrona zasobów /29.03.2022 Superrdog Szkoła dla psów/
– wykład Obrona zasobów pilnowanie ludzi /28.05.2022 Małgorzata Woźniak Bavaria Team/
– wykład Zaawansowana terapia zaburzeń separacyjnych u psów i kotów. Trening, suplementacja, farmakoterapia /30.05.2022 Ethoplanet – Ethologiczne Centrum Szkoleniowo – Doradcze/
– wykład Podstawowe posłuszeństwo i fundamenty psa pracującego /21.06.2022 Fundacja Irma psy w służbie człowieka/                                 – kurs Trener psów /30.09.2023 r. – 13.01.2024 r. Grupa KMS K9 Profesjonalne Szkolenie Psów/.

Jeśli potrzebujesz pomocy ze swoim psem skontaktuj się ze mną.

Chętnie pomogę!